Write a comment

Comments: 11
 • #1

  Dagmara i Dominik, 24-05-2014 (Tuesday, 24 June 2014 19:24)

  Dziękujemy Zespołowi Happy Band za profesjonalną oprawę muzyczną naszego wesela:) goście byli zachwyceni i gratulowali nam wyboru takiego zespołu:) zabawy były przezabawne i atrakcyjne a wodzirej - pierwsza klasa:) profesjonalne podejście do klienta to główny wyróżnik, wszystko dopięte na ostatni guzik przez Pana Piotra. Zespół został nam polecony i nie zawiedliśmy się. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy zespół parom planującym udane wesele:)

 • #2

  Justyna i Jonathan Duggan, 14.06.2014 (Wednesday, 25 June 2014 21:48)

  Bardzo dziekujemy wszystkim czlonkom zespolu Happy Band za wspaniala oprawe muzyczna naszego wesela. Do dzis wspominamy zabawy weselne, przy ktorych bawilismy sie do lez, integracyjne przyspiewki przy stolach dla gosci polsko-irlandzkich oraz przepiekne glosy wokalistek. Nic nie zmienilibysmy z tej przepieknej nocy a to wszystko dzieki Wam! Dziekujemy!!!

 • #3

  Karolina i Piotr 09.08.2014 (Monday, 11 August 2014 18:38)

  Serdeczne dzięki zespołowi Happy Band za profesionalną oprawę muzyczną naszego wesela! Goście byli zachwyceni i gratulowali nam wyboru zespolu. Zaskoczyły nas przezabawne zabawy weselne prowadzone przez wodzireja oraz profesionalny wokal. Zespół był na pełnych obrotach do samego końca. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim planującym wesele.

 • #4

  G&W 06.09.2014 (Monday, 08 September 2014 16:43)

  Dziękujemy bardzo. W kościele pięknie brzmiał saksofon, na weselu profesjonalne granie, czyste głosy. Kontakt z Panem Piotrem wzorowy - wszelkie nasze uwagi i prośby uwzględnił. Goście bardzo zadowoleni.
  Z pełnym przekonaniem polecamy zespół Happy Band z Mrągowa :)

 • #5

  Łukasz (Wednesday, 25 March 2015 07:00)

  U nas grali prawie 6 lat temu jako Hit, ale szczerze polecam obecnie pod nazwą HappyBand! Pełen profesjonalizm w tym co robią, praca na "trzeźwo" szybkie dostosowywanie się do sytuacji, rewelacyjne zabawy do rana!

 • #6

  Joanna (Tuesday, 30 June 2015 09:00)

  Profesjonalny, rzetelny, uczciwy zespół-polecam!
  Jeszcze raz bardzo dziękuję za piękną oprawę muzyczną na ślubie i weselu mojej córki Alicji w imieniu swoim ,młodej pary oraz zadowolonych gości:).Dziękujemy!

 • #7

  Aga i Robert (Monday, 03 August 2015 21:37)

  Bardzo dziękujemy za świetne wesele bo dobry zespół to podstawa a zespół Happy Band to najlepszy zespół z jakim mieliśmy okazję się bawić, super profesjonalne podejście do sprawy, świetne nagłośnienie, idealnie dobrany repertuar, super wokal,oraz niespodzianka w formie piosenki na żywo przy pierwszym tańcu, super ... super ... super ... super ....
  100% gości zadowolonych i wybawionych do samego końca wesela, wszyscy zachwyceni zespołem ...
  z czystym sumieniem możemy polecić zespół Happy Band!
  dziękujemy i pozdrawiamy

 • #8

  Magdalena i Maciej (Thursday, 17 September 2015 01:28)

  Zespół nie ma sobie równych. Lepszego nie spotkaliśmy. Nasi przyjaciele i nasze rodziny są tego samego zdania. Świetne wokale, fantastyczne zabawy i to co najważniejsze - bardzo dobry kontakt z uczestnikami imprezy. Dziękujemy bardzo za wspaniałą zabawę i uczynienie naszego wesela wyjątkowym i niezapomnianym nie tylko dla nas, ale również dla naszych gości.Najważniejsze jest robić to co się kocha. Jak człowiek wkłada 110% swoich umiejętności i zaangażowania to potem efekty pracy są świetne i z Wami tak własnie jest. Fajnie jest spotykać na swojej drodze ludzi z pasją i cieszymy się, że mogliśmy Was poznać.
  Na pewno będziemy w kontakcie :)

 • #9

  Angelika i Maciek (Tuesday, 13 September 2016 08:05)

  Pełen profesjonalizm. Świetni ludzie! Cudne głosy i mega zabawa! Parkiet był pełen przez całe przyjęcie, a najlepszym dowodem na to są zakwasy Gości i nasze!
  Serdecznie polecamy!

  Pozdrawiamy ciepło! :)

 • #10

  Asia i Janek (Thursday, 13 October 2016 02:16)

  Z czystym sercem możemy polecić Zespół! Przez cały czas parkiet był pełen, a Goście gratulowali nam wyboru oprawy muzycznej. Wszystko od pierwszego tańca do ostatniego było bardzo dobrze zorganizowane. Odczepiny na wesoło bardzo się wszystkim podobały. Saksofon w Kościele zapewnił wyjątkowy nastrój. No i oczywiście należy wspomnieć oprawę światłem, która była dla Nas bardzo miłą niespodzianką! Dziękujemy jeszcze raz! (Piecki, 6 sierpnia 2016) :)

 • #11

  Marta I Dawid (Sunday, 19 February 2017 13:31)

  Jak dla nas najlepszy zespół pod sloncem.Piękne głosy.Super zabawa.Goście gratulowali nam wyboru.Polecamy!!!!