Polecam również profesjonalną oprawę foto-video przez Agencję Produkcyjno- Reklamową ADvM w Mrągowie.

Założyciel i dotychczasowy twórca firmy ADvM Piotr Deptuła, od początku postawił na jakość oraz współpracę z ludźmi o wysokich kwalifikacjach i uznanej renomie. Zdobyte doświadczenie w amerykańskich stacjach TV oraz warszawskich studiach filmowych było kolejnym, doskonałym etapem w rozwoju ADvM.

Współpraca z Andrzejem W. Piotrowskim zaowocowała powstaniem serii filmów. Z Bazy do Mackinac, Atlantyckie Wyzwanie, Transatlantic Challenge, Tahiti Challenge, St.Vincent i Grenadyny, Tonga Adventure.

Dzięki uprzejmości i wsparciu Inter-Pro Sailing Team powstała kolejna produkcja filmowa film pt. Key West 2005.Prezentacje multimedialne firm , hoteli, pensjonatów poparte wysoką jakością znacząco wpłynęły na sukces ADvM.

Po krótce o nas...

Zajmujemy się produkcją filmową, jest to naszą największą pasją, a świetnym dowodem tego jest fakt, iż działamy na rynku już od 1994r. Naszeosiemnastoletnie doświadczenie w branży IT, tworzeniu reportaży foto i wideo zapewnia wysoką jakość naszych usług, które odświeżą wspomnienia nawet po 30 latach!!.Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia oraz certyfikaty, zezwalające na wykonywanie usług wideo oraz foto.Nasza oferta przewiduje także produkcję filmów instruktażowych, reklamowych oraz dokumentalnych. Posiadana wiedza, sprzęt, oraz doświadczenie pozwalają nam na zrealizowanie profesjonalnego reportażu z dnia ślubu jak i filmu reklamowego.

Wykonujemy zlecenia dla firm, ale także dla osób prywatnych.

 

 

Ślub

Film video to najpopularniejsza pamiątka z dnia ślubu. Nasze filmy są niepowtarzalne. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Staramy się zbliżyć do każdego przyszłego małżeństwa, żeby oddać w reportażu jak najwięcej uczuć i życia z danej chwili jaką jest uroczystość ślubna.Staramy się utrwalić na nim najważniejsze chwilę z Państwa życia.

 

Fotografia ślubna

Wykonujemy zdjęcia ślubne w plenerze, reportażowe. Bardzo dobra jakość zdjęć oraz ciekawe pomysły sprawią, że wykonane zdjęcia staną się dla Państwa pamiątką na całe życie.

Filmowanie w technologi DSLR wysoka jakość obrazu.

Dane kontaktowe:

  • Agencja Produkcyjno Reklamowa ADvM
  • Ul.Sienkiewicza 32/7
  • 11-700 Mrągowo
  • 502-201-534

Dane kontaktowe:

  • Agencja Produkcyjno Reklamowa ADvM
  • Ul.Sienkiewicza 32/7
  • 11-700 Mrągowo
  • 502-201-534